Vizážistika

16.09.2018

Toužíte po krásném make-upu, který Vám vydrží celý den? Ať již na svatbu, nebo jinou společenskou událost Vám ráda pomůžu docílit krásného přirozeného líčení, ve kterém budete vypadat nádherně.

Specializuji se také na photo make-up, líčení na různé akce jako je např. Haloween, módní přehlídky, proměny atd. Pořádám individuální kurzy líčení, kde vám ukážu, jak připravit pleť před make-upem, co vám sluší, barevnou typologii a techniky líčení přímo pro Vás.

Vždy jde o podtržení vaší přirozené krásy, ať už preferujete extravagantní výrazný styl nebo jemné nahé líčení. Intenzita a styl je na vás, slušet vám to bude vždy. Mám bohaté zkušenosti. Líčení se věnuji několik let.

V roce 2015 jsem úspěšně absolvovala vizážistický kurz Surface school v Praze, dále také kurz u vizážistky V. Lukesové v Brně.

Jako vizážistka se zúčastňuji módních přehlídek, např. přehlídky pro mladé návrháře Arcolor a také Fashion Week v Ostravě. Tyto zkušenosti jsou pro mne v oblasti profesionální vizážistiky a make-upu / líčení velkým přínosem. Vizáž provádím převážně s dekorativní kosmetikou INGLOT a MAQPRO.

Vizážistika je pro mě nejen prací, ale také vášní a koníčkem. Do líčení vkládám veškeré své nasbírané zkušenosti, ale také své srdce.

Ukázka mé práce

A další