DEPILACE

cukrovou pastou

Horní ret

100 Kč

Líce

150 Kč

Brada

100 Kč

Podpaží

400 Kč

Pupík

300 Kč

Břicho

od 300 Kč

Ruce po lokty

od 300 Kč

Třísla

400 Kč

* Poznámka: ceny za depilaci jsou orientační, odvíjí se od velikosti depilované plochy

Praktické informace

  • ideální délka chloupků pro depilaci je 0,5 cm (tzn. asi 10-12 dní předem neholit)
  • pokud jsou chloupky delší než 1cm, nanášení pasty nepříjemně tahá a více bolí, doporučuji je zastřihnout na požadovanou délku
  • v den depilace na pokožku nenanášejte žádné krémy ani parfémy/deodoranty  při návštěvě salonu dbejte prosím na osobní hygienu 

Depilace cukrovou pastou

Jedná se o nejšetrnější způsob depilace, kdy se chloupky i s jejich kořínky odstraňují po směru růstu chloupků, tudíž se netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky. Zaměřuji se na kompletní depilaci celého těla v podpaží, rukou, nohou, zádech, tříslech a intimních partií - brazilská depilace.

Vzhledem k tomu, že cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům, stává se téměř bezbolestnou a lze tímto způsobem depilovat kteroukoliv část těla. Touto metodou lze odstranit chloupky min. dlouhé 2-6 mm, proto Vaše pokožka může být stále hladká.

Depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů. Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Depilační pasta se skládá pouze z cukru, citronu a vody.

Aplikace

Depilační cukrovou pastu kosmetička vmasíruje do pokožky proti směru růstu chloupků a vytrhne chloupky po směru růstu, proto je depilace téměř bezbolestná a nedochází k přetržení chloupků, ale k jejich vytržení i s kořínkem. Následně se místo ošetří podepilačním přípravkem.


pozn. depiluji pouze jako doplňkovou službu a stálé klienty 


Ceník je platný od 1.2.2022
Nadstandartní spotřeba materiálu přípl.: 100 - 300 Kč.